Dowiedz się więcej o

NASZEJ FIRMIE


law4all_logo_320x80px

Law4All stworzyliśmy jako platformę, która ma przełamać barierę kontaktu ze światem prawa.

Chcemy być codziennym doradcą, przewodnikiem po zawiłościach prawa polskiego, zawsze dostępnym i skoncentrowanym na potrzebach zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców oraz firm.Osoby prowadzące indywidualną działalność gospodarczą często są bezradne względem dużych przedsiębiorstw. Osoby prywatne bez profesjonalnej pomocy nie są w stanie stanąć w szranki chociażby z korporacją. Rozumiejąc te potrzeby, pragniemy wyrównywać szanse naszych klientów. Zgodnie z naszym mottem prawo powinno służyć każdemu.

Law4all współpracuje z kilkunastoma kancelariami prawnymi.

Nasi prawnicy to zespół wyróżniających się i skutecznych specjalistów prawa, działających na terenie całego kraju. Współpracujący z nami prawnicy legitymują się wieloletnim doświadczeniem zawodowym i są w stanie zapewnić usługi najwyżej jakości, ale też gwarantują empatię, zrozumienie i żywy kontakt z Klientami. Platforma law4all.pl i zostawione przez Państwa w formularzu informacje pozwolą nam wybrać najlepszego specjalistę dla Państwa sprawy i potrzeb, takiego, z którym zawsze będą mogli mieć Państwo realny kontakt.

O Nas

Law4All

Naszym priorytetem jest kontakt osobisty i przydzielenie odpowiedniego specjalisty do Twojej sprawy


Law4All to portal łączący osoby fizyczne i przedsiębiorców z ogólnopolska siecią kancelarii prawnych. Są wśród nas specjaliści działający w wielu polskich miastach, dzięki czemu mogą mieć Państwo z nami kontakt nie tylko online czy telefoniczny, ale też osobisty. Chcemy, aby niezależnie od tego, czy mieszkają Państwo w stolicy, czy w mniejszej miejscowości w cichym zakątku Polski, mieli Państwo taki sam dostęp do profesjonalnych usług prawniczych. Po pierwszym kontakcie z nami – online, za pośrednictwem niniejszej strony – specjalnie dla Państwa wybrani specjaliści będą kontaktować się z Państwem bezpośrednio. Będą mieć Państwo z nami realny kontakt. Law4All nie jest kancelarią odszkodowawczą i nie świadczy tego rodzaju usług.

Przedsiębiorcom i firmom oferujemy dostęp m.in. do abonamentu, dzięki któremu będą mieli Państwo codzienny, swobodny dostęp wiedzy opiekującego się Państwem specjalisty. Dzięki temu możliwe staną się:
bieżące konsultacje w sprawach pracowniczych,
analiza warunków umów z kontrahentami,
inne doradztwo sprofilowane pod Państwa rodzaj działalności.
Klientom indywidualnym zaś od pierwszego kontaktu poprzez formularz na niniejszej stronie WWW zaproponujemy jak najszybsze i jak najkorzystniejsze rozwiązanie sprawy. Pomożemy w mediacjach, będziemy reprezentować w sądzie, przygotujemy stosowną dokumentację.

O Nas

Doświadczenie, które procentuje!

W naszej grupie pracują tylko specjaliści z długoletnim doświadczeniem


Nasi adwokaci i radcy prawni na co dzień związani są z kancelariami w całej Polsce – w małych i dużych miastach. Dzięki temu dobrze rozumieją działalność lokalnych instytucji.


Na co dzień reprezentując swoich klientów przed sądem, współpracują z ekspertami i rzeczoznawcami, dzięki czemu potrafią maksymalnie dostosować swoje działania specjalnie dla Państwa potrzeb.

Platforma law4all.pl i zostawione przez Państwa w formularzu informacje pozwolą nam wybrać najlepszego specjalistę dla Państwa sprawy i potrzeb, takiego, z którym zawsze będą mogli mieć Państwo realny kontakt.


Niezależnie od tego, czy nasi klienci są z niewielkiej miejscowości, czy z największych miast Polski, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu współpracę tylko z najlepszymi specjalistami z potrzebnej Państwu dziedziny w pobliżu Państwa miejsca zamieszkania oraz w Sądzie, w którym toczy się sprawa.

Nasi prawnicy,
działają w całej Polsce

Nie ważne gdzie mieszkasz. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Szukanie kancelarii prawnej w najbliższej okolicy i to takiej, której prawnicy specjalizowali się w sprawach, które Państwa dotyczą, dla mieszkańców wielu małych miejscowości kończy się fiaskiem. Szanse na dostęp do dobrych specjalistów do tej pory nie były dla wszystkich równe, należało liczyć się z dalekimi dojazdami, co generowało wyższe koszty. Dlatego Law4All przygotowało platformę, dzięki której to, gdzie Państwo mieszkają czy prowadzą działalność gospodarczą – nie ma znaczenia.

Prawnicy Law4all należą do ogólnopolskiego konsorcjum kancelarii prawnych. Oznacza to, że specjaliści w zakresie wielu dziedzin prawa, działający na terenie całej Polski są do Państwa dyspozycji. Po wypełnieniu formularza na naszej stronie law4all.pl wybierzemy dla Państwa prawnika, który odznacza się najwyższą skutecznością w działaniu w dziedzinie, która dotyczy Państwa sprawy i najbliżej Państwa miejsca zamieszkania.


Chcę otrzymać ofertę